Akce

Novinky

Váháte mezi elegancí a ležérností? Poradíme vám s výběrem té správné obuvi
Většina z nás na jaře téměř obřadně odhazuje zimní kabáty a čepice. Jakmile vysvitne první sluníčko máme chuť na výměnu oblečení a bot! S oblečením vám dnes neporadíme, ale pokud jde o dámskou obuv, aktuální trendy v máme v malíku!

Dámské lodičky = elegantní klasika, která je stále trendy!
Vězte, že návrháři se čím dál častěji vrací k osvědčené klasice, jednoduchým lodičkám. Pokud byste si měly letošní jaro nebo i léto pořídit jen jeden pár bot, pak vsaďte na kvalitní, v ideálním případě kožené, lodičky Asylum s výraznější špičkou. Lodičky už dávno nepatří jen do kategorie společenské obuvi, dokážou skvěle doladit i ležérní outfit.
Inspirujte se u pánů- mokasíny jsou trendy
Tím samozřejmě nemyslíme to, abyste si půjčovaly obuv od vaší drahé polovičky, ale přinejmenším se jí můžete nechat inspirovat. Tak, jak před pár lety přišla obrovská vlna nošení balerín. Máme tady nového adepta na vichřici v dámských botnících. A tím jsou… mokasíny. Dámské mokasíny jsou skvělou botou pro všechny aktivní ženy.
 
Tenisky pro ženu v každém věku
Tenisky už nosila Marylin Monroe a jsou dnes již klasikou v dámském botníku. Kombinovat se dají i s free streetovým stylem i v elegantním, casual duchu. K dostání jsou v nízké i kotníkové verzi, stačí si jen vybrat. Horkým trendem je také dírkování a pastelové barvy.
 
Náš typ! u značky Asylum si vyberete ze široké škály modelů od fashion po street.


AW2211707.jpgAW2263301.jpg
Asylum Navaho Peddy Big Fish Head Amazonas