Akce

Novinky

ostat v dnešní době děti od počítače nebo televize a vyrazit s nimi na celodenní výlet, to už je umění. Pokud je však na dobrodružné výlety začnete brát jako malé, vaše ratolesti začnou vnímat pravidelný pohyb v přírodě jako něco automatického. A na co byste neměli zapomenout při plánování výletů? Odpovědí je kvalitní outdoorová nebo dětská treková obuv. Vyberte si pečlivě na trhu s dětskou obuví tu správnou značku. Máme pro vás tipy na značky, které se na tuto obuv specializují.
 
Značka Peddy se zaměřuje na obuv pro děti a ve své kolekci nabízí modely jak na dlouhé výlety, tak na kratší výlety po městě, kde děti využijí lehkou trekovou obuv.
 
Značka Head se specializuje na sportovní a outdoorové modely do středního i náročnějšího terénu. Oblíbenost této značky v české i Slovenské republice rok od roku roste.

Jak správně vybrat dětskou obuv a na co si dát pozor
Argument, že dětská noha roste a investice do kvalitních bot je zbytečný přepych, slýcháváme ze všech možných stran. Jenže, realita je bohužel taková, že čím dál více prvňáčků nastupuje do školy s nejrůznějšími deformitami nohou, které si s sebou nesou až do dospělosti. Dobře zvažte, zda dítěti na běhání po městě budou stačit tenisky nebo si sám výlet žádá kvalitní kotníkovou obuv nebo rovnou speciální outdoorovou obuv. Vhodné trekové boty respektují specifika dětské nohy, mají dostatečné odpružení v oblasti paty a pevný opatek, který drží nohu dítěte ve správné poloze.
 
Funkční technologie šetří čas
Unikátní zateplení, voděodolné membrány nebo speciální podešev s protiskluzovou úpravou, to všechno jsou funkce, které jako rodiče při koupi dětské obuvi zaručeně oceníte. Pokud se chystáte s dětmi do hor, nemusíte trnout hrůzou, kde si malí nezbedníci vyvrtnou kotník nebo uklouznou po kameni. Poohlédněte se botách, které mají zároveň reflexní prvky. Takovou vychytávku oceníte nejen při špatné viditelnosti v horách, ale i za mlhy nebo šera ve městě. Boty s reflexními prvky nabízí značky Peddy.

Trekové sandálky oceníte nejen v přírodě, ale i na vodě!
Samostatnou kapitolou je výběr dětských sandálů. Větším dětem můžete bez obav pořídit klasický páskový model, menším capartům raději pořiďte klasické dětské sandále s uzavřenou špičkou. Gumová špička nejenže chrání dětské prstíky, ale zaručí, že boty déle vydrží. Nedokážete si léto představit bez sjíždění řeky nebo pobytu u moře? Pak dětem rovnou pořiďte outdoorové sandále vhodné do vody. Takové jsou totiž vyrobeny z rychleschnoucích materiálů a mají speciální podrážku, která zabraňuje zbytečnému uklouznutí.
 
Vyberte si ze široké nabídky dětské obuvi i značek Head a Peddy.


http://www.kcs.cz/katalog-znacky?brand=2 
Asylum Navaho Peddy Big Fish Head Amazonas