Akce

Novinky

Jací jsou Češi? Národ sportovců. Hned první jarní den se všechny cyklostezky, horské trasy nebo sportoviště zaplní malými i velkými, kteří si chtějí užít slunce a čerstvého vzduchu. K tomu pak stačí už jen dvě základní ingredience. Dobrá nálada a kvalitní sportovní obuv.

Bota, se kterou zvládnete každý terén

Nabídka pánské, dámské i dětské sportovní obuvi je široká. Jak se v ní zorientovat a vybrat si tu správnou botu právě pro vás? Určete si své priority. Pod štítkem sportovní obuv najdete jak volnočasové boty vhodné ke každodenní chůzi ve městě, tak i odolné outdoorové boty, které vám pomůžou zdolat vysokohorské štíty. U všech těchto modelů ale objevíte společné pravidlo. Funkčnost a pohodlí jsou tím hlavním plusem, proto je sportovní obuv tak oblíbená u dospělých i dětí.

Sportovní styl letí ve městě

Pokud jsou pro vás sportovní boty jasnou volbou i ve městě, máme pro vás skvělou zprávu. Kombinace elegantního oblečení a barevných retro tenisek je tím nejžhavějším trendem posledních měsíců. Nebojte se kombinovat nekombinovatelné. Budete in a navíc se nemusíte bát nepohodlí.

Sportujte zdravě v lese i v halách

Do přírody nebo na kolo často vyrážíme s celou rodinou a výrobci to vědí. Proto není problém vybrat vhodnou pánskou, dámskou i dětskou sportovní obuv. Kvalitní střih a materiál vám zajistí zdravý nášlap, který je u sportovního výkonu obzvláště důležitý. Dáváte přednost tenisu? Běháte? Vyberte si botu na míru podle vašich koníčků, kondice i terénu, ve kterém sportujete.

Pokud platí, že jiný střih a materiál vyžaduje fitness centrum, jiný lesní cesta nebo krytá hala, společným jmenovatelem je spolehlivost a důraz na zdraví. Sportovní obuv vybírejte pečlivě a rozumně. Vyplatí se připlatit si za kvalitu, která vám ale zaručí měkký nášlap, stabilní oporu pro chodidla a bezpečný pohyb na různých druzích povrchu.

Vybírejte z nové kolekce značky HEAD u nás i na prodejnách v prodejnách KCS!

 

Asylum Navaho Peddy Big Fish Head Amazonas