Akce

Novinky

Když začínají padat první vločky a vy svým ratolestem chcete pořídit kvalitní obutí do chladného počasí, koupi toho správného páru si pořádně rozmyslete. Při výběru dětské zimní obuvi byste se totiž měli řídit hlavní zásadou – funkční a zdravá bota je cesta k úspěchu.

Sněhule, co odolají dětským radovánkám

Najít sněhule, ve kterých budou vaše dítka radostně skotačit, to není jen tak. Zaměřit byste se měli nejen na materiál a střihové provedení boty, ale také na bezpečnostní prvky, které jsou jednoduchým, ale účinným způsobem, jak malé holky a kluky udržet v bezpečí. Z čeho by tedy boty měly být ušity? Z materiálu, který je voděvzdorný nebo voděodolný. Nožky těch nejmenších tak zůstanou v teple a vy se nemusíte bát nachlazení, i když si ve sněhu staví bunkry nebo se koulují.

Správná zimní bota je zdravá bota

Také střih dětských zimních bot by měl být velmi kvalitní. Správně tvarovaná stélka a pevná podešev jsou samozřejmostí, navíc by měla být správná sněhule lehká, aby z delšího pobytu venku děti nebolely nohy. Výsledkem je tak praktická obuv, která navíc i dobře vypadá. V současné době totiž není problém spojit funkčnost s hezkým vzhledem.

Hrát si bezpečně a bez nehod

Kromě kožíšku nebo barevných potisků mohou dětskou zimní obuv zdobit i reflexní prvky. Nový módní trend? Omyl. Svíticí proužky mají zajistit hlavně ochranu malých raubířů. V bezpečí je totiž hlavně to dítě, které je vidět. Což platí dvojnásob v zimě, kdy se brzo stmívá. Díky neonovým prvkům můžou totiž řidiči dítě u cesty zahlédnout už ze vzdálenosti 200 metrů. Za volantem se pak mohou lépe zorientovat v situaci a vyhnout se lehkému zranění i vážné nehodě.

Vybírejte kvalitní dětskou obuv pro svoje ratolesti od značky Peddy.


PT2312303 PT5313601 PT5333107


Asylum Navaho Peddy Big Fish Head Amazonas